A Kádár-korban, Szegeden működő zenekarokról szóló írásom első részét azzal zártam, hogy a diszkó megjelenése okozott némi zavart a zenekarok életében, az élőzene konkurenciát kapott. Így aztán néhányan úgy döntöttek, hogy „élő” diszkót csinálnak. Több nevenincs együttes jelentkezett ekkor,…